خدمات آموزشی

خدمات آموزشی

یکی از مهم‌ترین موارد در بحث پشتیبانی هر نرم‌افزار، ارائه آموزش‌های مرتبط با آن محصول است که شرکت ارائه دهنده محصول موظف است خدمات اموزشی لازم، جهت سهولت استفاده محصول مورد نظر را در اختیار شرکت یا سازمان مربوطه قرار ‌دهد.

شرکت فناوران ستاره جنوب در راستای جلب رضایت مشتریان از محصولات خود، خدمات آموزشی متنوعی را در اختیار آنان قرار داده است.

خدمات آموزشی فناوران ستاره جنوب

جلسات حضوری

جلسات حضوری

بدون شک بهترین روش آموزش محصولات و نرم‌افزارهای شرکت، ارائه آموزش‌های حضوری در محل مجموعه شماست که پس از نصب و استقرار نرم‌افزار بر روی سرورهای شما توسط کارشناسان شرکت انجام می‌شود.

روش دیگر برای دریافت اطلاعات کامل در مورد نحوه کار با محصول خریداری شده، می‌تواند شرکت در جلسات آموزشی حضوری باشد که در محل شرکت فناوران ستاره جنوب برای کارکنان مجموعه شما برگزار می‌شود.

آموزش آنلاین

کاربران می‌توانند از طریق برگزاری آموزش‌های آنلاین، وبینارها و یا مستندات آموزشی که در وب‌سایت شرکت قرار گرفته است، چگونگی کار با نرم‌افزار مربوطه را مشاهده نمایند و همچنین می‌توانند از طریق سیستم ارتباطی تیکتینگ با پشتیبان شرکت در ارتباط باشند و پرسش‌ها و ابهامات خود را مطرح کنند.

آموزش آنلاین
آموزش آفلاین

آموزش آفلاین

از دیگر خدمات آموزشی شرکت فناوران ستاره جنوب، تهیه آموزش‌های آفلاین به صورت ویدیوهای آموزشی ضبط شده بر روی سی‌دی و همچنین ارائه PDF آموزش نرم‌افزارها می‌باشد.

پایگاه دانش

یکی از بخش‌های پربازدید وب‌سایت ما، پایگاه دانش می‌باشد که در آن آموزش‌ها و نکات مهم، کاربردی و متنوعی، هم برای مشتریان شرکت و هم برای دیگر کاربران وب در دسترس قرار گرفته است که از طریق منوی شبکه دانش و زیرمنوی پایگاه دانش می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

پایگاه دانش