نصب و راه‌اندازی و آموزش SSRS

SQL Server Reporting Services به شما امکان می‌دهد گزارش‌های قالب بندی شده با جداول را به صورت داده، نمودار، تصاویر تولید کنید. این گزارش‌ها در یک سرور میزبانی می‌شوند.

تعریف پورتال (Portal) در فارسی دریچه، درگاه و مدخل است اما در دنیای فن‌آوری می‌توانیم آن را درگاهی تعریف کنیم که شما را وارد یک دنیای مجازی می‌کند که در آن همه نیازهایتان برآورده می‌شود. از جستجو و خرید یک محصول مثلا کتاب گرفته تا دسترسی به حساب بانکی، افزایش یا کاهش اعتبار یک حساب یا به روزرسانی اطلاعات سخت‌افزاری

وب پورتال Web Portal

پورتال portal عبارت است از درگاهی به دنیای اطلاعات و منابع اطلاعاتی، به صورت دسته بندی شده و در شکل مورد نیاز کاربر. پورتال فراهم کننده ویژگی‌هایی نظیر دسترسی نمایش گزارشات به صورت توزیع شده، مستقل از بستر به صورتی شخصی و امن و نیز قابلیت‌های مدیریتی و نظارتی می‌باشد.

وب پورتال

موبایل ریپورت Mobile Reporting

نمایش گزارشات و اطلاعات بر روی موبایل‌های هوشمند به صورت لحظه‌ای با قابلیت مدیریت و کنترل کامل اطلاعات موجود. شما می‌توانید با استفاده از Mobile Report گزارش‌های خود را برای نسخه موبایل و تبلت و بر روی هر دو پلتفرم android ,IOS ایجاد کنید.

گزارشات موبایل

تهیه انواع گزارشات

تهیه انواع گزارشات به صورت لیستی و جدولی با قابلیت صفحه بندی و گروه بندی که بتوان در کمترین زمان ممکن به تمام اطلاعات مورد نیاز دسترسی پیدا کرد. در بسیاری از سازمان‌ها با توجه به فراوانی و تنوع بانک‌های اطلاعاتی، گاهی نیاز است گزارشی تهیه گردد که اطلاعات آن در چندین بانک اطلاعاتی قرار دارد و نیاز می‌شود از همه این جداول برای تهیه گزارش استفاده نماییم.

انواع گزارشات

گزارشات نموداری

در دنیای کنونی داده‌ها از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشند. داده‌ها معمولا بصورت متن و اعدادی درون جدول‌های متعدد می‌آیند. توانایی استفاده از این داده‌ها در تصمیم‌سازی و شناخت وضعیت فعلی و همچنین آگاهی از ریسک‌ها و خطرات احتمالی، می‌تواند بسیار موثر باشد. یکی از بهترین روش‌های بهره‌بردای از داده‌ها، گزارشات نموداری می‌باشد. این نمودارها امکان استفاده بهینه از منابع و زمان را به شما خواهد داد.

گزارشات نموداری

شاخص کلیدی عملکرد KPI

KPI روشی برای سنجش میزان خوب بودن عملکرد افراد و یا در سطح کلان‌تر میزان خوب بودن عملکرد سازمان و یا یک واحد سازمانی است. KPI مخفف کلمه Key Performance Indicator و به معنای شاخص کلیدی عملکرد می‌باشد. شاخص KPI برای تمامی صنایع، سازمان‌ها و حتی کارهای شخصی می‌تواند استفاده شود. این شاخص باید در دوره‌های زمانی مشخص ارزیابی شود و با معیارهای عملکرد در زمان گذشته مورد مقایسه قرار بگیرد.

Kpi
دیدگاه خود را بیان کنید
captcha