طراحی و توسعه نرم افزارهای سفارش مشتری

با یک نرم افزار سازمانی سفارشی ساخته شده متناسب با چالش ها و اهداف تجاری خود، از رقابت پیشی بگیرید. نرم افزار سفارشی نرم افزاری است که به طور خاص برای برخی از سازمان ها تولید می شود.

نرم افزارهای سفارشی به صورت تخصصی و خاص برای اهداف مشخص شده تولید می‌گردند و تمام نیاز کارفرما را به صورت کامل و دقیق برطرف می کنند. تولید این گونه برنامه‌ها نیاز به یک تیم برنامه نویسی دارد. ما در شرکت فناوران ستاره جنوب با داشتن تیم متخصص که دارای دانش فنی بالا، تجربه کافی پیشرو در این زمینه می باشیم

نرم افزار اداری

نرم افزارهای اداری با هدف کمک به بهینه کردن خدمات، افزایش بهره وری و کارایی سازمانی می‌باشند. نرم افزارهای اداری با هدف اتوماتیک سازی فرایندها، کاهش هزینه‌ها و افزایش کارایی در سازمان‌ها به کار می‌روند. نرم افزار اداری، ابزاری کاربردی است که برای مدیریت مکاتبات، گردش کارها و مستندات در سازمان‌ها و شرکت‌ها استفاده می‌شود. استفاده از یک نرم افزار ساده، جامع و کاربرپسند برای موفقیت اتوماسیون اداری در سازمان بسیار مهم است.

نرم افزار اداری

نرم‌افزار‌های مالی

نرم‌افزار مالی قلب گزارشگری سازمان‌ها هستند. براساس گزارش‌های مالی، خط مشی و مسیر حرکت سازمان مشخص شده و یا اصلاح می‌گردد. مانند استخدامی‌ها، اقدامات پیش رو اهداف سازمان‌ها. امروز انجام کار حسابداری بدون استفاده از نرم افزار حسابداری کاربردی و جامع امکان پذیر نمی باشد. از این رو هر شرکت و واحد تجاری برای انجام فعالیت های گروه حسابداری خود اقدام به انتخاب و خرید بهترین نرم افزار حسابداری می نماید.

مالی

Web GIS سامانه اطلاعات مکانی

سامانه اطلاعات جغرافیایی یا جی‌آی‌اس یک سامانه اطلاعاتی است که به تولید، پردازش، تحلیل، و مدیریت اطلاعات جغرافیایی می‌پردازد. به عبارت دیگر برای مدیریت و واکاوی اطلاعات جغرافیایی است.

اطلاعات مکانی

هوش تجاری

هوش تجاری، Business Intelligence یا به اختصار BI یک فرآیند تکنولوژی محور برای تحلیل داده هاست. این فرآیند در نهایت به مدیران، صاحبان کسب و کار و تمام تصمیم گیرنده‌های اساسی یک کسب و کار، اطلاعاتی عملی می‌دهد. ابزارهای BI برای آنالیز و تحلیل داده‌ها به صورت‌های مختلفی ارائه می‌شود؛ مثلا گزارش، داشبورد، چارت، نقشه، گراف و تمام ابزارهایی که بتوانند اطلاعات و داده‌های خام را در قالب‌های بصری و قابل استفاده به نمایش درآورند. در حقیقت هوش تجاری به شما به عنوان یک مدیر کمک می‌کند، بفهمید که چه عواملی در موفقیت یا شکست پروژه‌هایتان موثر است. همین باعث می‌شود که بتوانید بفهمید چه عواملی سود بیشتر برای شما رقم می‌زنند و چه عواملی سود کمتری برای شما به همراه دارند.

هوش تجاری
دیدگاه خود را بیان کنید
captcha