طراحی و توسعه نرم افزارهای سفارش مشتری

با یک نرم افزار سازمانی سفارشی ساخته شده متناسب با چالش ها و اهداف تجاری خود، از رقابت پیشی بگیرید. نرم افزار سفارشی نرم افزاری است که به طور خاص برای برخی از سازمان ها تولید می شود.

نرم افزارهای سفارشی به صورت تخصصی و خاص برای اهداف و نیازهای مشخص تولید می‌گردند که تمام نیاز کارفرما را به صورت کامل و دقیق برطرف می کنند. تولید این گونه نرم‌افزارها نیاز به یک تیم برنامه نویسی مسلط و با تجربه دارد. ما در شرکت فناوران ستاره جنوب با داشتن تیم‌های متخصص و دانش فنی بالا و مجرب،  پیشرو در این زمینه می‌باشیم.

نرم‌افزارهای اداری

نرم‌افزارهای اداری با هدف کمک به بهینه کردن خدمات، افزایش بهره‌وری و کارایی سازمانی می‌باشند. نرم‌افزارهای اداری با هدف اتوماتیک سازی فرایندها، کاهش هزینه‌ها و افزایش کارایی در سازمان‌ها به کار می‌روند. نرم افزار اداری، ابزاری کاربردی است که برای مدیریت مکاتبات، گردش کارها و مستندات در سازمان‌ها و شرکت‌ها استفاده می‌شود. استفاده از یک نرم‌افزار ساده، جامع و کاربرپسند برای موفقیت سازمان بسیار مهم است.

نرم افزار اداری

نرم‌افزار‌های مالی

نرم‌افزارهای مالی قلب گزارشگری سازمان‌ها هستند. براساس گزارش‌های مالی، خط مشی و مسیر حرکت سازمان مشخص شده و یا اصلاح می‌گردد. مانند استخدامی‌ها، اقدامات پیش رو اهداف سازمان‌ها. امروز انجام کار حسابداری بدون استفاده از نرم افزار حسابداری کاربردی و جامع امکان‌پذیر نمی‌باشد. از این رو هر شرکت و یا واحد تجاری برای انجام فعالیت‌های واحد حسابداری خود اقدام به خرید و یا تولید نر‌م‌افزار احسابداری اختصاصی نماید.

مالی

سامانه اطلاعات مکانی Web GIS

سامانه اطلاعات مکانی مبتنی بر وب یک سامانه اطلاعاتی است که به تولید، پردازش، تحلیل، و مدیریت اطلاعات جغرافیایی می‌پردازد. به عبارت دیگر برای مدیریت و واکاوی اطلاعات جغرافیایی است.

اطلاعات مکانی

هوش تجاری

هوش تجاری، Business Intelligence یا به اختصار BI یک فرآیند تکنولوژی محور برای تحلیل داده هاست. این فرآیند در نهایت به مدیران، صاحبان کسب و کار و تمام تصمیم گیرنده‌های اساسی یک کسب و کار، اطلاعاتی عملی می‌دهد. ابزارهای BI برای آنالیز و تحلیل داده‌ها به صورت‌های مختلفی ارائه می‌شود، مثلا گزارش، داشبورد، چارت، نقشه، گراف و تمام ابزارهایی که بتوانند اطلاعات و داده‌های خام را در قالب‌های بصری و قابل استفاده به نمایش درآورند. در حقیقت هوش تجاری به شما به عنوان یک مدیر کمک می‌کند، بفهمید که چه عواملی در موفقیت یا شکست پروژه‌هایتان موثر است. همین باعث می‌شود که بتوانید بفهمید چه عواملی سود بیشتر برای شما رقم می‌زنند و چه عواملی سود کمتری برای شما به همراه دارند.

هوش تجاری
دیدگاه خود را بیان کنید
captcha